درباره‌ی HID Global

HID برای همه‌ی افراد، اماکن و اشیائ جهان، هویت‌های مطمئن تأمین می‌کند. ما معاملات امن، عملکرد مثبت، یادگیری مطمئن و سفر آسان را برای افراد ممکن کرده‌ایم.

درخواستاطـلاعـات

هرروزه میلیون‌ها نفر در بیش از 100 کشور جهان از محصولات و سرویس‌های ما استفاده می‌کنند تا ایمن‌تر از همیشه به اماکن فیزیکی و دیجیتالی دسترسی پیدا کنند. بیش از 2 میلیارد شئ که نیازمند احراز هویت، تأیید و ردیابی هستند از طریق تکنولوژی HID Global متصل شده‌اند. ما با دولت‌ها، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مؤسسات مالی و تعدادی از پیشروترین شرکت‌های دنیا کار می‌کنیم؛ ما به آن‌ها کمک می‌کنیم محیط‌های فیزیکی و دیجیتال قابل اعتمادی خلق کنند تا افرادی که از آن‌ها استفاده می‌کنند از نهایت پتانسیلشان بهره ببرند.

افراد

People

در HID Global ما به افراد کمک می‌کنیم از هویت‌های درست و مطمئنی استفاده کنند تا راحت‌تر و ایمن‌تر به مکان موردنظرشان بروند و به مقاصد زندگی روزمره‌‌ی خود دست یابند.

افراد از محصولات HID برای اموری مثل بازکردن درب ها، دسترسی به شبکه‌های دیجیتال، شخصی سازی بج‌ها، تأیید صحت معاملات، پیدا کردن اطلاعات، رهگیری دارایی‌ها و ارتباط با دیگران استفاده می‌کنند و مطمئن هستند که هویت‌هایشان بدون هیچ خللی در هر زمان و مکانی مورد قبول هستند.

با راهکارهای هویت مطمئن HID، افراد تجربه‌های تأیید هویت بی‌زحمت و بی‌نگرانی‌ای کسب می‌کنند.

ما در کنار شرکت‌های همکارمان رویکردهایی پیشرو و متمرکز بر افراد اخذ کرده‌ایم تا هویت‌های مطمئن که لازمه‌ی پیشروی در دنیای سایبری هستند را تأمین کنیم

اماکن

در HID Global ما هر نوع مکانی را برای بازدیدکنندگان و افراد مستقر در آن‌ها ایمن میکنیم تا زندگی بهتری را تجربه کنند. دسترسی به اماکن فیزیکی و دیجیتال امن، تضمینی حیاتی است که ما در دنیایی که روز به روز ناامن‌تر و پویا می‌شود به شما می‌دهیم.

ما همچنین با قابلیت‌های افزایش عملکرد و کارآیی به بهینه شدن اماکن کمک می‌کنیم. ما قدرت را به دست افراد برمیگردانیم تا اعتمادشان به محیط و ساکنینش را مدیریت، اندازه‌گیری و حداکثری کنند.

امنیت اماکن با گستره‌ی بزرگی از محصولات و راهکارهای دسترسی فیزیکی HID(کارت‌های هوشمند، مدارک شناسایی موبایل وکارتخوان‌ها) تأمین می‌شود.

HID corporate office building

اشیاء

Internet of Things

در HID Global ما اشیاء و چیزها را به هم متصل و احراز هویت، تأیید صحت و ردگیری آنها را ساده می‌کنیم. این امر اهمیت رو به رشدی در عصر ظهور اینترنت چیزها ( internet of things ) دارد. افراد نه تنها تمام روز از اشیاء استفاده می‌کنند بلکه اشیاء هم ( دستگاه‌ها و ماشین‌ها) ارتباط فزاینده و مستقیمی( بدون دخالت انسان) با هم دارند.

محصولات خلاقانه‌ی HID از جمله RFID و بلوتوث فعال با انرژی کم، این اشیاء را شناسایی و تضمین می‌کنند؛ همچنین مردم و اپلیکیشنهای مبتنی بر آن‌ها به هم متصل و درحال ارتباط هستند.

ما درحال کشف راه‌های جدیدی هستیم تا قابلیت‌های دیجیتال را به فهرست تقریبا بی‌انتهای چیزها اضافه کنیم. مثل خط مونتاژ اشیاء و تولید روبات‌ها و پوشاک، خاموش‌کننده‌های آتش، تجهیزات لباسشویی صنعتی، پوسترها و حتی جلیقه‌های نجات. و همچنین اعتماد و آرامش خیال را برای کسب و کارهایی که به ما تکیه زده‌اند به ارمغان آوریم.

دفتر اصلی ما در آستین تگزاس واقع شده و بیش از 3000 کارمند در سراسر جهان دارد. همچنین دفاتر بین‌المللی ما بیش از 100 کشور را تحت پشتیبانی خود دارند.