Crescendo

درخواستاطـلاعـات

Crescendo مجموعه ای از کارت های هوشمند چند تکنولوژی است که دسترسی بسیار امن به درب و منابع فناوری اطلاعات را برای کاربران فراهم می‌کند. کارت های هوشمند Crescendo شامل فن آوری ها، خدمات و دانش فنی هستند و با ویژگی های منحصر به فرد، برای برنامه های مرتبط با هویت امن، یک راه حل قابل اعتماد ارائه می‌دهند. این کارت ها که مطابق استانداردها هستند از کنترل دسترسی فیزیکی موجود و برنامه های تأیید هویت قوی پشتیبانی می‌کنند.

HID Crescendo C1100 Series
کارت هوشمند باز و استاندارد برای راهکار تضمین هویت
HID Crescendo C1150 Series
کارت هوشمند برای دسترسی همگرا(هم فیزیکی و هم غیرفیزیکی) جهت پیاده‌سازی فوری در کاربری‌های تحت مینی‌درایور مایکروسافت و محصولات ActiveIdentity شرکت HID
HID Crescendo C1300 Series
کارت Dual interface (هم تماسی و هم غیرتماسی) برای نصب با تضمین آینده و امنیت پیشرفته. همچنین دارای یک محفظه‌ی HID Seos تا با محیط HID iCLASS SE ecosystemسازگار شود.
HID Crescendo 144K FIPS Series
کارت هایبرید دارای گواهی NIST FIPS 140-2 از مؤسسه‌ی ملی استاندارهای آمریکا. با انواع گزینه‌ها جهت انتخاب دسترسی فیزیکی؛ Seos, iCLASS, MIFARE Classic or MIFARE DESFire
HID Crescendo PIV
کارت Dual interface (هم تماسی و هم غیرتماسی) که توسط سازمان مدیریت خدمات همگانی آمریکا تأیید شده که یک مدرک شناسایی مطابق FIPS 201 است.
HID Crescendo Temporary Access Card
مدارک شناسایی مشابه مدارک احراز هویت شخصی (PIV) که برای بازدیدکنندگانی که واجدشرایط نیستند طراحی شده. دیگر نیازی به راه‌اندازی یک سیستم مدیریت مدرک شناسایی جدید نیست.