پرینتر و کدگذار چاپ مستقیم DTC1250e

درخواستاطـلاعـات
برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت کارت پرینتر فارگو با ما تماس بگیرید
  • پرینتر و کدگذار چاپ مستقیم DTC1250e
بررسی اجمالی | مشخصات فنی

راهکار ایده‌آل چاپ کارت برای کسب و کارهای کوچک و مدارس که سریعترین چاپگر در نوع خودش است. HID FARGO DTC1250e به شما اجازه می‌دهد تا مدارک شناسایی رنگی‌ و با جاذبه‌های بصری بیشتری تولید کنید. طراحی کوچک و جمع این پرینتر باعث استفاده‌ی راحت آن در انواع محیط‌های اداری شده است و با ارتقاء آن می‌توان به سادگی یک کدگذار  iCLASS SE ;در آن جاسازی کرد تا کارت پرسنلی عکسدار عضویت و وفاداری ایمن و شخصی سازی شده را در یک مرحله‌ی ساده و بی‌نقص تولید کنید. یک Wi-Fi اکسسوری هم موجود است تا به شما کمک کند در هرزمان و مکانی کارت چاپ کنید.

شما می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار بج ساز  Swift ID چاپ فوری کارت پرسنلی را انجام دهید. همچنین نرم‌افزار تشخیص FARGO Workbench می‌تواند به شما در نگهداری چاپگر کمک کند. به علاوه این پرینتر و کدگذار دارای یک صفحه نمایش گرافیکی کاربرپسند SmartScreen است که به شما امکان می‌دهد به شکل مؤثر آن را راه اندازی و از آن نگهداری کنید.

با پشتوانه‌ی گارانتی  سه‌ساله‌ی HID، این پرینتر می‌تواند بی هیچ اختلالی با دیگر محصولات این شرکت کار کند و بیشترین بها و ارزش را از خوشنام‌ترین ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای هویتی برایتان به ارمغان آورد.

 

 
برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت کارت پرینتر فارگو با ما تماس بگیرید