کارت پرینتر و انکودر کارت پرسنلی DTC4250e برای چاپ مستقیم

درخواستاطـلاعـات
برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت کارت پرینتر فارگو با ما تماس بگیرید
  • کارت پرینتر و انکودر کارت پرسنلی DTC4250e برای چاپ مستقیم
بررسی اجمالی | مشخصات فنی

پرینتر و کد گذار حرفه‌ایی فارگو می تواند از کارت‌های پرسنلی و مشتری عکس‌دار پلاستیکی تا کارت‌های دسترسی سطح بالاتر با الکتورنیک‌های جاسازی شده را در حجم‌های بالا و با دوام بسیار زیاد، سریع و آسان تولید کند. این پرینتر که برای کسب‌وکارهای کوچک تا بزرگ، مدارس و اماکن دولتی‌ای که نیاز به امور پرینتی قابل اعتماد دارند ایده‌آل است، دارای یک طراح منعطف و ماژولار است که می‌تواند به سادگی پاسخگوی نیازهای متغیر شما باشد.

همچنین DTC4250e بهبودهای امنیتی تازه‌ای داشته مثل کد گذار کارت هوشمند تعبیه شده‌ی iCLASS SE برای کد گذاری مستقیم اطلاعات سازمان و یا پرسنل، روی کارت و رمزگشایی اطلاعات AES-256 برای حفاظت از اطلاعات مالی. همچنین این پرینتر می‌تواند با رمزعبور محافظت شود تا تنها اپراتورهای تأیید شده بتوانند کارت‌های امنیتی و بج‌های بازدیدکنندگان را پرینت بگیرند و کد گذاری کنند.

این پرینتر با اندازه‌ی کوچک، مخزن اختیاری کارت ورودی و خروجی در یک سمت و یک اکسسوری Wi-Fi اختیاری که پرینت گرفتن در هر زمان و مکان را ممکن می‌کند، کمترین فضا را اشغال و بیشترین انعطاف را فراهم می‌کند. در کنار این‌ها کاملا با نرم‌افزار شخصی‌سازی کارت Asure ID برای ساخت مدارک شناسایی دلخواه و همینطور Color Assist برای هماهنگی رنگ‌های خاص و در نتیجه تضمین بازتولید دقیق طرح‌های گرافیکی پیچیده‌ای مثل لوگوی شرکت‌ها یا تصاویر کارمندان سازگار است.

با پشتوانه‌ی گارانتی  سه‌ساله‌ی HID، این پرینتر می‌تواند بی هیچ اختلالی با دیگر محصولات این شرکت سازگار کار کند و بیشترین بها و ارزش را از خوشنام‌ترین ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای هویتی برایتان به ارمغان آورد.

 

 
برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت کارت پرینتر فارگو با ما تماس بگیرید