کارت پرینتر و کدگذار کارت پی وی سی چاپ مستقیم با حجم بالا DTC4500e

درخواستاطـلاعـات
برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت کارت پرینتر فارگو با ما تماس بگیرید
  • کارت پرینتر و کدگذار کارت پی وی سی چاپ مستقیم با حجم بالا DTC4500e
بررسی اجمالی | مشخصات فنی

با کارت پرینتر و کدگذارچاپ مستقیم فارگو مدل  DTC4500e، شما می‌توانید مدارک شناسایی تمام رنگی و با کیفیت حرفه‌ای داشته باشید. این پرینتر برای سازمان‌های متوسط تا بزرگ، مدارس و مؤسسات دولتی‌ای طراحی شده که به دنبال راهکارهای بلند مدت چاپ و کد گذاری کارت هستند. پرینتر حرفه‌ای DTC4500e، پاسخگوی تقاضاهای روزمره‌ی پرینت کارت در حجم‌های بالاست. از میان سایر موارد امنیتی می‌توان به حفاظت با رمزعبور، رمزگشایی اطلاعات، قفل مخزن کارت دوگانه برای مدیریت انبارهای کارت مختلف و لمینیت هولوگرافیک یا فلورسانت جهت افزایش چشمگیر دوام اشاره کرد. این موارد نیز باعث می‌شوند پرینتر برای سازمان‌های نیازمند اجرا و حفاظت پیشرفته ایده‌آل باشد.

کدگذار و پرینتر کارت DTC4500e دارای یک طراحی ماژولار است که به شما این قدرت را می‎‌دهد تا هرزمان که می‌خواهید با رشد نیازهای سازمانتان، کاربرد جدیدی به آن اضافه کنید. برای مثال، یک ماژول اختیاری پرینت دورو می‌تواند اطلاعات سازمان یا کارمندان را پشت کارت اضافه کند مثل وقتی که خواستار بارکد یا امضای دیجیتال هستید. برای تولید کارت‌های با امنیت بالا که در مقابل خمیدگی مقاوم هستند و دوام بالایی دارند، می‌توانید لمینت هولوگرافیک یکرو یا دورو را انتخاب کنید یا از کدگذار جاسازی شده‌ی iCLASS SE® استفاده کنید تا مراحل ساخت، کدگذاری و مدیریت کارت هوشمند دسترسی فیزیکی را از ابتدا تا انتها ساده و کنید. در عین حال، با اکسسوری Wi-Fi®  کارت‌ها را در هر مکان و زمانی در یک شبکه‌ی مطمئن پرینت کنید.

پرینتر کارت پلاستیکی و کدگذار DTC4500e کاملا با نرم‌افزار شخصی‌سازی کارت Asure ID® سازگار است که به ساخت و کدگذاری کارت شناسایی‌های کارمندان و پیمانکاران کمک می‌کند. به علاوه، راهکارهای مدیریت بازدیدکننده‌ی ایمن  EasyLobby® برای توسعه‌ی در لحظه‌ی بج بازدیدکننده راهکاری مناسب است.

با پشتوانه‌ی گارانتی  سه‌ساله‌ی HID، این پرینتر و کدگذار نسل هفتمی FARGOمی‌تواند بی هیچ اختلالی با دیگر محصولات این شرکت سازگار کار کند و بیشترین بها و ارزش را از خوشنام‌ترین ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای هویتی برایتان به ارمغان آورد.

 

 
برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت کارت پرینتر فارگو با ما تماس بگیرید