کدگذار و چاپگر کارت پرسنلی فارگو HDP5600

درخواستاطـلاعـات
برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت کارت پرینتر فارگو با ما تماس بگیرید
  • کدگذار و چاپگر کارت پرسنلی فارگو HDP5600
  • کدگذار و چاپگر کارت پرسنلی فارگو HDP5600
بررسی اجمالی | مشخصات فنی

 

کارت پرینتر و کدگذار فارگو HDP5600 یک راهکار چاپ کارت ارزان و قابل اعتماد دارای وضوح تصویر600 dpi  برای کیفیت بی‌نظیر متن و تصویر است. این راهکار all-in-one برای آژانس‌های دولتی، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و تشکیلات درمانی‌ای که نیاز دارند به شکل روزمره حجم‌های بالایی از کارت‌های پرسنلی هوشمند یا چندمنظوره تولید کنند ایده‌آل است.

با این پرینتر جدید،  شما می‌توانید تصاویر شفاف، متن و بارکد پرینت کنید؛ حتی کاراکترهای پیچیده مثل کانجی، عربی یا سیریلیک هم به وضوح و سادگی قابل خواندن هستند. و چون این پرینتر دارای یک طراحی چندکاره و ماژولار است، شما می‌توانید با تغیر نیازهایتان آن‌ را ارتقاء دهید.

  • چاپ رزین باکیفیتتصاویر شفاف، متن و بارکد چاپ کنید.
  • کدگذاری اطلاعات اختیاری: کارت‌های هوشمند بسیار ایمن تماسی و بدون تماسی و چندکاره‌ای بسازید که پاسخگوی نیازهای خاصتان است و به دیگر سیستم‌ها متصل می‌شود. مثل مدیریت بازدیدکننده، کنترل دسترسی فیزیکی یا غیرفیزیکی، حضور و غیاب و فروش بدون پول نقد.
  • طراحی چندکاره‌ی ماژولار: این چاپگر چندین ویژگی قابل ارتقاء دارد که با تغیر نیازهایتان می‌تواند به پرینتر اضافه شود. به عنوان مثال، یک ماژول پرینت دوروی اختیاری می‌تواند اطلاعات خاص شرکت یا کارمند را به پشت کارت اضافه کند، مثل وقتی که یک بارکد یا امضای دیجیتال نیز مورد نیاز است.
  • طراحی ساده و مبتکرانه: کارت‌ها، ریبون‌ها و کارتریج‌های لمینیت به سادگی و به سرعت پر می‌شوند که این امر اجرا و نگهداری در طول زمان را آسان می‌کند.

فقط یک کارت پرینتر است که تکنولوژی نسل 5 انتقال را برای هر نیازی ارائه می‌دهد. از تصاویر پویا و شفاف کارت ویزیت و پرسنلی تا کاربردهای با امنیت بالا و چندکاربردی، این پرینتر به عهد خود در زمینه‌ی تصویر با کیفیت بسیار بالا و چاپگر قابل اعتماد و ارزان وفا می‌کند.

 

 
برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت کارت پرینتر فارگو با ما تماس بگیرید