چاپگر و لمینیتور کارت به صورت مستقیم DTC5500LMX ID

درخواستاطـلاعـات
برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت کارت پرینتر فارگو با ما تماس بگیرید
  • چاپگر و لمینیتور کارت به صورت مستقیم DTC5500LMX ID
بررسی اجمالی | مشخصات فنی

آژانس‌های دولتی، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و تشکیلات درمانی‌ به قابلیت چاپ مستقیم کارت نیاز دارند تا به طور روزمره در حجم‌های بالا و قیمت ارزان، مدرک شناسایی یا کارت‌های شخصی‌سازی شده صادر کنند. FARGO DTC5500LMX برای این سازمان‌ها، راهکاری به صرفه و دوست‌دار محیط زیست است و سبب تولید باکیفیت، لیمنیت بدون ضایعات و در نتیجه هزینه‌ی بسیار کم به ازای هر کارت می‌شود. این پرینتر که برای پاسخگویی به نیازهای سازمان‌هایی است که به مخارج و هزینه‌ها حساسند، شامل مخزن کارت دوگانه‌ی استاندارد و پشتیبانی از ظرفیت بالا، ریبون تمام رنگی و مواد مصرفی لمینیت است( هزینه‌ها را حداقلی و بازده را به حداکثر می‌رساند). برای صرفه‌جویی بیشتر، هم پرینت و هم لمینیت دورو موجود است. با انتخاب گزینه‌ی single material می‌توانید بدون دخالت دست و بدون هزینه‌ی دورو، لمینیت کنید. با استفاده‌ی بهینه از تکنولوژی مبتکرانه‌ و بدون ضایعات لمینیت HID Global، این پرینتر می‌تواند مخارج لمینت در تیراژ بالا را تا 40% کاهش دهد.

همچنین این پرینتر از تکنولوژی جدید iON این شرکت بهره‌مند است که به دستگاه کمک می‌کند تنها در 45 ثانیه به دمای مناسب برای اجرای عملیات برسد که سبب تسریع بیشتر تولید می‌شود. این دستگاه با استفاده از تجهیزات فلزی قدرتمند، دارای ساختار بادوام و درعین حال زیبایی است که تولید مستمر حتی در پرتقاضا ترین محیط‌ها را تضمین می‌کند.

این چاپگر علاوه بر مجموعه‌ی ویژگی‌های جامعی که دارد، دارای ویژگی چندکاره بودن است تا پاسخگوی نیازهای شما در کاربردهای مختلف چه حالا و چه در آینده باشد. برای پرینت و کدگذاری تک‌مرحله‌ای، HID Global گزینه‌های چندگانه‌ی قابل ارتقایی دربردارد. و از آنجایی که DTC5500LMX به سادگی با سایر محصولات این شرکت هماهنگ می‌شود، میتوانید از تکنولوژی‌های HIDای که در حال حاظر دارید نیز بهره ببرید.

بر پایه‌ی 20 سال تخصص در امر چاپ مستقیم کارت HID، این پرینتر عملکرد پربازده را به همراه قابل اعتماد بودنش داراست.

 

 
برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت کارت پرینتر فارگو با ما تماس بگیرید